Podporili nás

 

 

ryba-zilina-logo-2016-manual-v04-01

 

Ryba Žilina, spol. s.r.o

 

Ako jeden z najväčších slovenských producentov hlavnej suroviny na výrobu halušiek pre Alina sme ani na chvíľu nezaváhali a rozhodli sme sa podporiť tento skvelý projekt. A keďže sme Žilinčania, k nápadu, ktorý vznikol práve v našom meste, sme sa pridali s o to väčšou hrdosťou.

Tak ako mimozemšťanovi Alinovi chutia hliníkové halušky, nám všetkým obyvateľom Slovenska chutí jedno z našich národných jedál. A teraz nemáme na mysli bryndzové halušky, ale práve to jedlo, na ktorom si môžeme pochutnať spoločne s Alinom. Už asi tušíte, že hovoríme o treske v majonéze, ktorú v našom meste vyrábame už viac ako 60 rokov. Vedeli ste o tom, že Ryba Žilina vyrobí každý mesiac viac ako 250 ton tresky? Sme radi, že si na našej treske bohatej na zdravé omega-3 mastné kyseliny ukryté v rybom mäse a tiež nami používanom repkovom oleji pochutnávate aj vy a vaša rodina. Je naším záväzkom dodržiavať jej dlhoročnú tradíciu, ale rovnako ju chceme stále o niečo vylepšovať a posúvať smerom k ešte zdravším jedlám. Na to, aby sme mohli tresku v majonéze ako aj naše ďalšie rybie špeciality zabaliť, potrebujeme používať práve hliníkové viečka. A ako firma, ktorej záleží na životnom prostredí okolo nás, veľmi vítame možnosť získať tieto viečka z našich produktov späť a ekologicky ich recyklovať, aby sme našu planétu aspoň takýmto malým dielikom odbremenili. Lebo veríme, že keď v tomto projekte spojíme, má to veľký zmysel.

Ďakujeme vopred všetkým deťom, ich rodičom a školám, ktoré sa do projektu pre Alina zapoja a budú touto hravou formou zbierať hliníkové viečka. A to nielen tie z produktov značky PRETO Ryba Žilina, ale aj obalov všetkých ostatných výrobcov, ktorí idú do tejto iniciatívy spolu s nami.  

 

Michal Britvík

generálny riaditeľ, Ryba Žilina

 

 

saker

SAKER, s.r.o.

 

Ako jeden z najväčších spracovateľov hliníkových halušiek na Slovensku sme sa rozhodli podať pomocnú ruku mimozemšťanovi ALINOVI pri ich spracovaní a recyklácii.  ALINO má rád svoje obľúbené halušky,guľky a pagáče, a my potom spracujeme to veľké množstvo hliníkových fólií, ktoré každý správny Žilinčan pozná z produktov značky PRETO Ryba Žilina, ale aj z obalov ostatných výrobcov, ktorí sa do tohto skvelého projektu zapojili.

ALINO to už dávno vie, ale viete aj vy, prečo je recyklácia hliníka taká dôležitá?

Vedeli ste, že recykláciou 1 ks hliníkovej plechovky a fólie usporíme toľko energie, koľko potrebujeme na prevádzku televízora, alebo počítača počas troch hodín?  Ak sa radi bicyklujete, tak by ste mali vedieť, že na výrobu jedného bicykla je potrebných 670 kusov hliníkovýchplechoviek.

Keďže sme firma, ktorej cieľom je podieľať sa na ochrane životného prostredia, je nám veľkou cťou, že sa môžeme zapojiť do tohto skvelého projektu a prispieť tým k záchrane našej planéty.

Touto cestou by sme sa chceli poďakovať všetkým školám, rodičom a deťom, že sa zapojili do projektu na pomoc ALINOVI,  a takouto formou pomôžu chrániť životné prostredie.

 

Ondrej Paprčiak

konateľ firmy  Saker , s. r. o.

 

 

logo PTM BYTY

PTM Byty

 

 

 

 

kia logo

 

Kia Motors Slovakia