Alinova školská liga

Poradie škôl podľa množstva nazbieraného Al po druhom zbere 2017/18

Názov školyKg
M.Kukučína D.Kubín430,80
Svrčinovec392,20
Višnové307,35
Turčianské Teplice288,70
Tvrdošín230,50
Lietava196,80
Banka189,00
Trstená186,50
P.Škrabáka D.Kubín177,82
J.Matušku D.Kubín170,50
Rosina170,10
Spojená škola Vrútky130,00
Bytča ul.Mieru123,30
Staškov120,00
Divina100,50
SUT Veľké Rovné94,00
ZŠ Gaštanová ZA93,40
Bytča E.Lániho90,30
Námestovo ul.Slnečná83,20
Lietavská Lúčka80,80
Rajecké Teplice70,78
Dlhé Pole69,80
ZŠ Dobrého Pastiera69,30
Námestovo ul.Komenského68,60
Hôrky68,30
ZŠ Martinská ZA66,80
Dolná Tížina65,20
Koštany nad Turcom62,50
Terchová61,50
Turie60,30
Divinka55,60
Súkromná škola Vrútky54,40
Kamenná Poruba46,00
Horný Hričov42,70
Turzovka37,05
ZŠ a MŠ Teplička nad Váhom35,80
Rudina28,20
Jánoš D.Kubín26,90
Ž.Bosniakovej Teplička23,40
ZŠ Katolická Rajec22,50
ZŠ Kotešová19,70
Zborov nad. Bystricou16,30
Bánová13,15
Kláštor p. Znievom6,30
Mojšová Lúčka1,40

Poradie škôl na 1 žiaka podľa počtu prihlásených žiakov po druhom zbere 2017/18

Názov školyKg
Svrčinovec4,41
Lietava2,46
Banka2,10
Divina2,01
M.Kukučína D.Kubín1,72
Tvrdošín1,64
Lietavská Lúčka1,49
Višnové1,49
Turzovka1,48
Spojená škola Vrútky1,47
Bytča ul.Mieru1,29
Rosina1,22
Turčianské Teplice1,10
Horný Hričov1,01
ZŠ Gaštanová ZA0,98
Kotešová0,98
Divinka0,95
Bytča E.Lániho0,90
Bánová0,87
J.Matušku D.Kubín0,71
Koštany nad Turcom0,69
Rajecké Teplice0,66
Námestovo ul.Slnečná0,59
Staškov0,47
P.Škrabáka D.Kubín0,44
Rudina0,44
Trstená0,43
Dlhé Pole0,43
Turie0,39
SUT Veľké Rovné0,38
ZŠ Dobrého Pastiera ZA0,38
Jánoš D.Kubín0,35
Súkromná škola Vrútky0,32
Dolná Tížina0,31
Hôrky0,27
Kamenná Poruba0,24
ZŠ s MŠ Teplička nad Váhom0,24
Ž.Bosniakovej Teplička0,22
Námestovo ul. Komenského0,21
Terchová0,20
ŽŠ Martinská ZA0,14
ZŠ Katolická Rajec0,09
Zborov nad Bystricou0,08
Mojšová Lúčka0,03
Kláštor pod Znievom0,02

Poradie škôl podľa nazbieraných halušiek + guliek po druhom zbere 2017/18

Názov školyKg
Višňové30,50
Svrčinovec21,80
Hôrky20,00
ZŠ Gaštanová ZA19,30
Turie17,90
ZŠ Martinská ZA15,50
SUT Veľké Rovné13,50
Bytča E.Lániho10,30
Staškov9,30
M.Kukučína D.Kubín9,20
Námestovo ul.Slnečná9,00
Dlhé Pole8,80
Horný Hričov8,80
ZŠ Dobrého Pastiera ZA8,40
P.Škrabáka D.Kubín8,10
J.Matušku D.Kubín7,50
Lietavská Lúčka7,00
Trstená6,60
Raj.Teplice6,48
Spojená škola Vrútky6,40
Kláštor pod Znievom6,30
Lietava5,80
Dolná Tížina5,60
Divinka4,80
Koštany nad Turcom4,40
Turčianske Teplice4,20
Jánoš D.Kubín3,70
Bytča ul.Mieru3,70
Kamenná Poruba3,60
Turzovka2,90
Divina2,70
Ž.Bosniakovej Teplička n V.1,80
Terchová 1,80
ZŠ a MŠ Teplička n Váhom1,60
Mojšová Lúčka1,40
Rosina1,40
ZŠ Katolícka Rajec1,40
Rudina1,30
Námestovo ul.Komenského1,00
Zborov nad Bystricou0,80
Bánová0,25