Alinova školská liga

Poradie škôl podľa množstva nazbieraného Al po štvrtom zbere 2017/18

Názov školyKg
M.Kukučína D.Kubín1.072,9
Svrčinovec957,70
Višňové678,10
Tvrdošín608,00
J.Matušku D.Kubín577,10
P.Škrabáka D.Kubín475,60
Staškov458,40
Trstená456,90
Námestovo ZŠ ul.Komen.430,50
Súkr.ZŠ s VPU Vrútky401,00
Lietava397,60
ZŠ Gaštanová ZA331,80
ZŠ Banka318,50
Rosina295,40
Spojená škola Vrútky290,50
SUT Veľké Rovné276,80
CZŠ Dobreho Pastiera ZA269,50
Rajecké Teplice268,40
Bytča ul.Mieru263,10
Bytča E.Lániho254,30
Divina252,80
Námestovo ul.Slnečná229,90
Dlhé Pole219,50
Dolná Tížina206,20
ZŠ Katolická Rajec184,80
Námestovo CZŠ ul.Komen.182,00
Terchová172,20
ZŠ Martinská ZA171,30
Divinka171,00
Lietavská Lúčka170,20
Turie162,20
Zš a Mš Teplička n.Váhom156,40
Koštany n. Turcom136,80
Hôrky133,10
Rudina120,70
Brodno94,50
Kamená Poruba91,50
ZŠ Jánoš D.Kubín86,00
Horný Hričov84,10
Zborov nad Bystricou74,20
Ž.Bosniak.Teplička n.Váhom67,50
Bánová59,20
Turzovka56,40
Kotešová37,30
Kláštor pod Znievom22,90
Mojšová Lúčka12,80
Bystrička12,30

Poradie škôl na 1 žiaka podľa počtu prihlásených žiakov po štvrtom zbere 2017/18

Názov školyKg
Svrčinovec10,76
Divina5,05
Lietava4,97
Tvrdošín4,34
M. Kukučína D. Kubín4,29
Bánová3,95
ZŠ Banka3,54
ZŠ Gaštanová ZA3,49
Spojená škola Vrútky3,30
Višňové3,29
Lietavská Lúčka3,15
Divinka2,95
Turčianske Teplice2,88
Bytča ul. Mieru2,77
Bytča E. Lániho2,54
Rajecké Teplice2,53
J. Matušku D. Kubín2,40
Súkrom. ZŠ s VPU Vrútky2,36
Turzovka2,26
Rosina2,13
Bystrička 2,05
Horný Hričov2,00
Rudina1,88
Kotešová1,87
Staškov 1,80
Námestovo ul. Slnečná1,64
Košťany nad Turcom1,52
ZŠ Dobrého pastiera ZA1,50
Dlhé Pole1,36
Námestovo ZŠ ul. Komensk.1,32
Brodno1,26
P. Škrabáka D. Kubín1,19
SUT Veľké Rovné1,13
ZŠ Jánoš D. Kubín1,13
ZŠ s MŠ Teplička n. Váhom1,09
Trstená1,06
Turie1,06
Dolná Tižina1,01
ZŠ Katolícka Rajec0,74
Ž. Bosniak. Teplička n. Váhom0,66
Terchová0,56
Hôrky0,54
Kamenná Poruba0,49
ZŠ Martinská ZA0,38
Zborov nad Bystricou0,37
Mojšová Lúčka0,28
Kláštor pod Znievom0,10

Poradie škôl podľa nazbieraných halušiek + guliek po štvrtom zbere 2017/18

Názov školyKg
Višňové90,10
ZŠ Gaštanová ZA67,30
J.Matušku D.Kubín55,00
Bytča E.Lániho55,00
Svrčinovec49,80
P.Škrabáka D.Kubín49,40
ZŠ Martinská ZA41,60
ZŠ Dobrého Pastiera ZA34,60
SUT Veľké Rovné34,50
Dlhé Pole33,70
Turie31,80
Turčianske Teplice26,80
Hôrky26,10
Námestovo ul.Slnečná26,00
M.Kukučína D.Kubín25,50
Rosina24,10
Staškov24,00
Súkr.ZŠ s VPU Vrútky23,70
Kláštor p. Znievom22,90
ZŠ Katolická Rajec19,80
Trstená19,50
Spojená škola Vrútky19,10
Horný Hričov18,40
Kotešová18,30
Divinka18,10
Dolná Tížina18,00
Lietava17,80
Koštany nad Turcom16,50
Rajecké Teplice16,20
Lietavská Lúčka15,90
Rudina12,40
ZŠ Jánoš D.Kubín11,60
Divina11,00
Bytča ul.Mieru9,30
Kamenná Poruba8,80
Námestovo ZŠ ul.Komen.7,70
Brodno6,30
Terchová6,20
Mojšová Lúčka5,60
Turzovka5,50
Námestovo CZŠ ul.Komen5,40
ZŠ a MŠ Teplička n.Váhom4,80
Bánová4,10
Tvrdošín3,70
Zborov n. Bystricou2,00
Ž.Bosniakovej.Teplička n.V1,80